Het bestuur

Voorzitter – Madelon Veldhuizen
Werkhovenseweg 16, 3985 MH Werkhoven
06-22908142
voorzitter@pjgulangbroek.nl

Secretaresse – Maud van Spanje
Roekenes 28, 3956 RR Leersum
06-12613833
secretaresse@pjgulangbroek.nl

Penningmeester – Roy Massop
06-52539201
penningmeester@pjgulangbroek.nl

PR – 
pr@pjgulangbroek.nl

Kring – Jesse van Wijk
‭06-26841122
kring@pjgulangbroek.nl

Boertje Babbel – Eveline van de Geer
06-37333987
boertjebabbel@pjgulangbroek.nl

Sport – Gerco van Arkel
06-39661463
sport@pjgulangbroek.nl

Agrarisch – Arjen de With
‭06-28342307‬
agrarisch@pjgulangbroek.nl

Algemeen lid – Reinald van de Waerdt
06-14666812